کونیگ آلمان

کونیگ

راه حلهای ساده ما زندگی را راحت تر می سازد

ابداع تکنولوژی های جدید و پیگیری بی وقفه تا تحقق اوج کیفیت، تفسیر یک روحیه ایده آل است.
هدف این شرکت، ایجاد تخصص در زمینه تحقیق، توسعه و تولید آسانسور و پله برقی با تمرکز بر پیشرفت فرهنگ حمل و نقل آدمی بمنظور ارائه مقرون به صرفه ترین قیمت در بازار بالابر می باشد. تبدیل شدن نه تنها به بهترین آسانسور ساز اروپا بلکه جهان، ازدیگر اهداف این شرکت است. ما تلاش می کنیم تا با بکارگیری تکنولوژی های پیشرفته آسانسور و اتکا به هنر زیبایی شناسی سنتی اروپا و تلفیق آن با ایده های برجسته تولید، شکوه تمدن را به سرانجام برسانیم.

شرکت کونیگ آلمان با ارائه تکنولوژی های پیشرو در صنعت آسانسور، تجربه مدیریتی بسیار قوی و بهره گیری از تیم تولید و فنی پیشرفته خود و مجموعه گسترده ای از تجهیزات آسانسور تلاش دارد تا نیازهای متنوع مشتریان، از جمله آسانسورهای حمل مسافر، آسانسورهای بدون موتورخانه ، آسانسورهای باربری، آسانسور حمل اتومبیل، آسانسورهای خدماتی، پله برقی، و مجموعه ای از پیاده رو های اتوماتیک را برآورده کند. ما محصولاتی متناسب با نیازهای متفاوت بازار تولید می کنیم و به دنبال تاسیس نمایندگی های خود در سراسر جهان هستیم تا خدمات فنی و حرفه ای خود را در طیفی کامل و کیفیتی مطلوب به مشتریان ارائه دهیم.

مدیریت پایدار ما در کونیگ تلاش دارد ارزش‌های یکپارچه‌ای را ایجاد نماید. ما نه تنها با حداکثرسازی سود و ارزش‌های سهامدارن اقدام به ارزش‌آفرینی اقتصادی می‌کنیم، بلکه با تقبل مسئولیتی سنگین‌تر به عنوان یک شهروند جهانی، به ارزش‌آفرینی اجتماعی نیز می‌پردازیم. ما ضمن ارائه محصولات و خدمات نوآورانه در طول زنجیره‌ی ارزش‌ها که بر پایه ارزش‌های اصلی مورد توجه سامسونگ شکل گرفته است، در حوزه‌های اقتصاد، جامعه و محیط زیست ارزش‌سازی می‌کنیم. ما اثرات مالی و غیرمالی خود بر جامعه را از طریق چنین فرآیندی تحت نظارت قرار می‌دهیم تا در کنار به حداقل رساندن اثرات منفی، اثرات مثبت را به حداکثر برسانیم.

ارزش‌آفرینی اجتماعی

ما به عنوان یک شهروند شرکتی جهانی، در کونیگ به ارزش‌آفرینی اجتماعی می‌پردازیم به نحوی که هم‌سوی با اهداف توسعه پایدار سازمان ملل باشد: علی‌الخصوص، ما اهدافی را با دقت تعیین نمودیم که بسیار مرتبط با فعالیت تجاری ماست؛ از طرفی مشغول تحلیل اثر مثبت/منفی خود در دستیابی به این اهداف نیز هستیم. علاوه بر این، ما فرصت‌های تجاری ممکن را که به دستیابی به اهداف توسعه پایدار سازمان ملل کمک می‌کند، به طور کامل کشف خواهیم کرد و خواهیم سنجید.

همچنان‌که کسب و کار ما در کشورهای متعدد سراسر جهان گسترش می‌یابد، از تفاوت‌های موجود در قوانین، مقررات و شیوه‌های کار در کشورهای مربوطه آگاهی یافته و به تحلیل آنها می‌پردازیم و در عین حال کسب و کار را به نحوی قانون‌مند و اخلاقی انجام می‌دهیم. ما سیاست‌های جهانی بزرگی را برای امنیت داده‌های شخصی طراحی و اجرا می‌کنیم تا به حریم خصوصی مشتریان و کارمندان خود احترام گذارده و داده‌های شخصی آنها را تحت حفاظت قرار دهیم. تلاش‌های ما در جهت مدیریت نظام‌مند خطرات مربوط به قانون‌مندی و اصول اخلاقی بر پایه منشور اخلاقی جهانی کونیگ و اصول انجام کار هدایت می‌شود که کلیه کارمندان ما را در انجام اقدام لازم و ارزش‌گذاری راهنمایی می‌نماید. دفتر حقوقی شرکت ما، که تحت مدیریت مستقیم مدیرعامل است، تیم نظارت بر قانون و نیز کمیته راهبری حریم خصوصی را با هدف مدیریت قانون‌مندی اداره می‌کند، و کمیته‌های مرتبط با قانون‌مندی در کنار کمیته راهبری حریم خصوصی به واحد مدیریتی رده‌بالای ما در فرآیند تصمیم‌گیری‌شان یاری می‌رسانند. با نظارت این کمیته‌ها، هریک از واحدهای کسب و کار و دفاتر منطقه‌ای ما که متعهد به پیروی از سازمان‌های نظارتی و حریم خصوصی هستند، فعالیت خود را همسو با نظارت‌های قانونی و برنامه‌های سنجش قانون‌مندی که مخصوص شعبه‌ها و شرکت‌های فرعی محلی تدوین شده است، پیش می‌برند.